הגשת מאמר לשיפוט לכתב העת "קשר"

 

קשר - כתב עת לחקר תולדות העיתונות והתקשורת בעולם היהודי ובישראל יוצא לאור פעמיים בשנה ע"י המכון לחקר העיתונות והתקשורת היהודית ע"ש שלום רוזנפלד באוניברסיטת תל אביב. קשר מפרסם מאמרי מחקר מקוריים וסקירות מדעיות בכל הנושאים הנוגעים לתולדות אמצעי התקשורת ואנשי התקשורת בישראל ובתפוצה היהודית, לפעולתם ולהשפעתם, במבט רב-תחומי. המאמרים מועברים לשיפוט "עיוור" לקוראים מתוך המועצה המדעית, ואם יש צורך בכך גם מחוצה לה. 

הנחיות הגשה: המאמר יוגש בתוכנת Word לכתובת המערכת:  presstau@tauex.tau.ac.il ותשובה תתקבל בתוך כשלושה חודשים. אורך ממוצע של מאמר לא יעלה על 8,000 מילים. ההערות והביבליוגרפיה יבואו בסוף המאמר. שיטת הציטוט בהתאם לדיסציפלינה. יש לצרף תקציר בעברית (עד 350 מילה), תמונות ואיורים, אם יש, בקבצים גרפיים (לא בתוך קובץ Word!) באיכות מרבית. פרטים מלאים של כותב.ת המאמר, כולל השיוך האקדמי, יישלחו בקובץ נפרד. ​כותבים שמאמרם התקבל יתבקשו להגיש את תקציר המאמר גם באנגלית. 

 

המערכת מזמינה סקירות וביקורות על ספרים חדשים בתחום עיסוקו של כתב העת ותציע ביקורות כאלה גם בעצמה. קשר מפרסם גם רשימה של עבודות דוקטורט ותזות לתואר שני שאושרו לאחרונה, בצירוף תמצית של כ-350 מילים לכל היותר לתזה ו-650 מילים לדוקטורט.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>